1 września 2015 r. uruchomiliśmy Niepubliczne Przedszkole Fundacji „Elementarz” w Katowicach, przy ulicy Studenckiej 20. Nasze Przedszkole to miejsce aktywnego rozwoju dzieci, ich umiejętności oraz pasji. Realizując zajęcia zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego staramy się budzić w naszych wychowankach zamiłowanie do sztuki. W swoich działaniach korzystamy z doświadczeń i wsparcia pracowników Akademii Muzycznej  i Akademii Sztuk Pięknych.

W ramach naszej oferty organizujemy zajęcia rytmiczne z elementami języka angielskiego, muzyczne, plastyczne, teatralne oraz sportowe. Promujemy zdrowy styl życia  - zdrowe odżywianie oraz stymulowanie prawidłowego rozwoju fizycznego. Organizujemy zajęcia logopedyczne i  spotkania z psychologiem. O bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój i edukację dzieci dbają wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele.

 

Przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 do 18.00. W tym roku zapraszamy dzieci najmłodsze – od 2,5 roku. Koszt miesięcznej opieki nad dziećmi wynosi  600,00 zł opłaty stałej oraz 250,00 zł opłaty za całodzienne wyżywienie.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

 

Niepubliczne Przedszkole "Elementarz" w Katowicach

40-743 Katowice, ul. Studencka 20

dyrektor@przedszkoleelementarz.pl

tel. 507 344 735

 

Facebook

strona www: przedszkoleelementarz.pl

Kompleks Edukacyjny "Elementarz"

 

Dyrektor przedszkola - Anna Janus