Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!Za nami piękny i kolorowy 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❗️ Jesteśmy gotowi na podsumowanie wielkiego grania w Sztabie #3289 „Elementarz” ????
100 najwspanialszych i najwytrwalszych wolontariuszy naszego sztabu zebrało kwotę
1️⃣4️⃣5️⃣ 4️⃣6️⃣4️⃣,1️⃣6️⃣????, w tym 23 696,00 zł to kwota wpłacona do eSkarbonek. Na pewno Was zaciekawi też informacja, że w „najbogatszej” puszce było aż 10 187,52 zł ‼️ Dziękujemy Wam wszystkim, zarówno kwestującym jak i darczyńcom za ogrom emocji i serdeczności oraz że byliście z nami w tym szczególnym dniu ???? Jak co roku osobiste podziękowania kierujemy do Szkolny Patrol za dwa dni bardzo ciężkiej i owocnej pracy w supermarketach i galeriach handlowych na terenie Katowic. Dziękujemy uczniom Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. 'Elementarz' oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Elementarz” za wytrwałe kwestowanie na ulicach i online, Grupa Protektom za czuwanie nad bezpieczeństwem naszego sztabu i wolontariuszy, Pizza Hut Katowice za pyszne jedzonko dla naszych zmarzniętych wolontariuszy i głodnej sztabowej załogi ???? Dziękujemy BioBazar Huta Baildon, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach oraz Akademia Górnośląska w Katowicach za zorganizowanie wydarzeń i ugoszczenie naszych wolontariuszy. Dziękujemy za pomoc Żłobek 'Elementarz Przyjazny Rodzinie', wszystkim członkom sztabu, osobom liczącym pieniądze oraz tym, którzy przyczynili się do zorganizowania Finału???? Wykonaliście kawał dobrej roboty. Naprawdę możecie być z siebie dumni! ❤
W myśl hasła 'Płuca po pandemii' Fundacja WOŚP przeznaczy zebrane pieniądze na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych ???? Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia i filmy ???? Radość ze wspólnego grania wciąż wypełnia nasze serca???? Do zobaczenia w 2025 roku ????